rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 244
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Nowy termin targów INSTALACJE – 26-28.04.2021 r.
Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy wystawców, stowarzyszeń oraz pozostałych partnerów, Grupa MTP podjęła decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE na 26-28 kwietnia 2021 r.
Aluplast - Budowlana Marka Roku 2020
To już XVI edycja ogólnopolskiego badania opinii wykonawców na temat marek budowlanych przeprowadzanych przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. W kategorii „Profile okienne z PVC” za sukcesy w kreowaniu silnej marki ponownie uhonorowana została firma Aluplast.
Wełna mineralna Knauf Insulation z certyfikatem jakości EDG
Miło nam poinformować, iż produkty Knauf Insulation zostały docenione przez Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe, które przyznało nam Certyfikat Jakości.
Koelner: Rawlplug sponsorem Panthers Wrocław
Z przyjemnością informujemy, że Rawlplug został sponsorem Mistrzów Polski w futbolu amerykańskim Panthers Wrocław.
Trzy nagrody branży nieruchomości dla obiektów w systemach ALUPROF
Do tegorocznego konkursu Prime Property Prize zakwalifikowało się aż 10 obiektów powstałych z wykorzystaniem systemów ALUPROF SA. Trzy z nich wygrały w kluczowych kategoriach jako Inwestycja Roku Rynku Hotelarskiego, Powierzchni Handlowej i Powierzchni Biurowej.
Vents Group: Wyróżnienie Złotego Godła QUALITY INTERNATIONAL - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 2020
Z ogromną radością chcielibyśmy poinformować, że nasza firma otrzymała wyróżnienie Złotego Godła QUALITY INTERNATIONAL - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 2020 w kategorii Zarządzanie.
Rowerowy ARBET Team
Fabryka Styropianu ARBET wspiera lokalne inicjatywy kulturalne, społeczne i sportowe – w tym rowerowy ARBET Team. Na drogach, bezdrożach oraz w amatorskich imprezach sportowych spotkać można członków drużyny ARBET. Rowerowy ARBET Team Sportowcy – amatorzy, występujący w barwach ARBETu, to na ogół pracownicy i współpracownicy Fabryki. Realizują swoje pasje sportowe i propagują zdrowy styl życia.
Światowy Tydzień Zielonego Budownictwa z ALUPROF
Światowy Tydzień Zielonego Budownictwa - World Green Building Week - to coroczna kampania WGBC, mająca na celu podnoszenie świadomości na temat wpływu zielonego budownictwa na przeciwdziałanie zmianom klimatu. Do tegorocznej akcji, której obchody przypadają między 21-25 września, przyłączył się także Aluprof – członek PLGBC - z kolejną kampanią edukacyjną.
Projekt „Teatr Światła" dał zwycięstwo polskim studentom architektury w International VELUX Award 2020
Julia Giżewska, Dominik Kowalski i Paweł Białas – studenci Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach znaleźli się w gronie laureatów regionalnych prestiżowego konkursu International VELUX Award 2020. Ich projekt „Teatr światła" zyskał uznanie międzynarodowego jury i zwyciężył w kategorii „Badania nad światłem naturalnym"w regionie Europa Wschodnia i Bliski Wschód. To piąty sukces polskich studentów w tym największym konkursie architektonicznym.
Targi Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku – Białej 25-27 września
Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, porady ekspertów
1 2 3 4 5 6 ... 244
Następny
Szkolenie Lindab: Jaki rekuperator wybrać do instalacji wentylacyjnej w domu jednorodzinnym?
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»