rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowy program doboru grzejników REGULUS®-SYSTEM

image

Producent grzejników firma REGULUS®-system na swojej stronie internetowej oferuje NOWY PROGRAM DOBORU GRZEJNIKÓW:https://regulus.com.pl/kalkulator-mocy-grzejnika/Narzędzie opracowane przez programistów i zespół regulusa umożliwia szybki dobór grzejników, nawet użytkownikom bez specjalistycznej wiedzy. Prace nad programem rozpoczęto od wnikliwej analizy algorytmu, który wylicza zapotrzebowanie na moc do danego pomieszczenia, według podanych parametrów. Wg fachowców regulusa to najlepiej „liczący” algorytm na rynku.


Możliwości programu:
 • Dwie opcje: obliczenie zapotrzebowania na moc, a następnie dobór grzejników lub wpisanie znanej mocy i dobór grzejników. W ten sposób można dobrać grzejnik w kilkadziesiąt sekund.
 • Program umożliwia dobór wszystkich produktów REGULUS®-system, z wyjątkiem grzejników o  specyficznej budowie (narożny S-CORNER i modułowy FRACTAL).
 • Po wpisaniu/wyliczeniu mocy dostępna jest lista wszystkich pasujących grzejników z wybranej kategorii.
 • Oprócz typu grzejnika użytkownik ma dostęp do podstawowych informacji, takich jak: moc, wymiary, cena, zdjęcie produktu oraz odnośnik do strony www z pełną informacją.
 • Wybór grzejnika można ograniczyć do maksymalnej wysokości i długości, określić niemal dowolną temperaturę zasilania i typ podłączenia. Dostępne są cztery sposoby sortowania wyników.
 • Domyślnie program podpowiada od jednego do trzech grzejników najbliższych potrzebom, ale jest też opcja „wyświetl wszystkie”, dzięki której można zobaczyć więcej propozycji.
 • Aby wybrać dany grzejnik, należy kliknąć „wybierz”, po czym otwiera się dodatkowe okno z dostępnymi wersjami (PLAN, METTALIC, basenowa, wykonanie strukturalne). Kolor należy wybrać z listy.


Wybrany grzejnik dodaje się do listy podsumowania wraz z opisem wybranych opcji oraz kodem grzejnika. Listę wybranych grzejników można eksportować do pliku pdf (są tam dane z wybranymi opcjami, rysunkiem technicznym i podstawowymi wymiarami). W przypadku grzejników kanałowych podane są moce na poszczególnych biegach. Jeśli dobór grzejników poprzedziło wyliczenie mocy pomieszczenia, na wydruku będą dane tego pomieszczenia.Z takim wydrukiem można pójść do dystrybutora i złożyć zamówienie. Co istotne, na ostatniej stronie pliku pdf jest podsumowanie: wyborów użytkownika w formie listy – wszystkie dane w pigułce.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

REGULUS-system

E-mail: regulus@regulus.com.pl

WWW: www.regulus.com.pl

Tel: +48 33 812 36 69
Fax: +48 33 815 10 25
Adres:
Grażyńskiego 51
43-300 Bielsko-Biała

Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • OknoPlus

  Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus…
  OknoPlus
 • Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET -jesteśmy polską firmą  i doświadczonym, wiodąc…
  Arbet

Polecamy
dodaj+ «»